Sprzedaż: +48 515 286 880     Dostawy: +48 516 817 772
 • Polski
 • Slovenčina
Fb G+

Tiger-Stal - pokrycia dachowe

Tiger-Stal
Godziny otwarcia
pon - pt: 08 - 16
ul. Węgierska 148 J
33-300 Nowy Sącz
Zadzwoń
+48 515 286 880

Dopilnuj jakości dostawy!

Nawet najlepszej jakości towar, wyprodukowany z najwyższej jakości surowca, będzie miał skróconą żywotność jeśli zostanie uszkodzony podczas niefachowego sposobu dostawy. Dlatego w przypadku blach ciętych na wymiar dokładamy i wypożyczamy gratis do każdego większego zamówienia usztywniony podkład stalowy który zapobiega wszelkim uszkodzeniom mechanicznym podczas załadunku wózkiem widłowym i rozładunku u klienta HDS-em, a gruba folia i przekładki styropianowe zabezpieczają dodatkowo towar przed zarysowaniem.

czytaj dalej

Powłoki ochronne

Powłoki ochronne

W tym poradniku opisujemy powłoki lakiernicze stosowane w pokryciach dachowych. Dzięki tej wiedzy w świadomy sposób podejmiecie decyzję o wyborze pokrycia dachowego.

czytaj dalej

Blachy panelowe

Blachy panelowe

W związku z szybkim rozwojem technologicznym, oraz zmianami trendów na rynku pokryć dachowych, firma Tiger – Stal stara się wychodzić naprzeciw wymaganiom klienta.

Idąc z duchem czasu, oraz coraz szybszym rozwojem technologii, wprowadzamy coraz to nowsze rozwiązania w dziedzinie pokryć dachowych, obecnie najbardziej popularne wśród dekarzy, inwestorów, a także klientów indywidualnych są pokrycia panelowe.

czytaj dalej

Jak optymalnie dobrać wzór blachy dachowej do typu konstrukcji dachu?

Pokrycia dachowe

Powszechnie wiadomo że takie cechy pokryć dachowych jak wzór, kolor, typ powłoki czy rodzaj profilu to sprawa gustu klienta a „z gustami się nie dyskutuje”. Pragniemy jednak przedstawić kilka praktycznych zasad którymi należy się kierować dobierając odpowiedni typ profilu blachy do danej konstrukcji dachu.

czytaj dalej

Słowniczek nazewnictwa akcesoriów dachowych i obróbek blacharskich

Akcesoria dachowe

Podczas rozmowy z naszymi przedstawicielami oraz w szczegółach oferty napotkać możecie na kilka trudnych i mało popularnych pojęć. Zebraliśmy je dla Was w krótkim poradniku.

czytaj dalej

Jakiego dekarza wybrać?

Dekarz przy pracy

Kompletny dach to nie tylko kształt i materiał który widać z zewnątrz ale przede wszystkim wszystko to, co znajduje się pod nim.

Trwałość tej kompletnej konstrukcji zależy oczywiście od jakości zastosowanych materiałów czyli „zasobności portfela” inwestora, ale w dużo większej mierze od wyszkolenia i wiedzy branżowej dekarza który to wszystko montował.

czytaj dalej

Jak zapewnić sprawną wentylację dachu?

Wentylacja dachu

Ponieważ od dawna wiadomo że jeśli drewniane elementy konstrukcji dachowej są wystawione na opływ powietrza to dłużej zachowują swoją trwałość ale z powietrzem często przedostają się przez połać różne zanieczyszczenia, deszcz i śnieg. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów jak szczelnie przystosować poddasze do celów mieszkalnych, jednocześnie zachowując wentylację dachu.

czytaj dalej

Ważne informacje dotyczące przechowywania i montażu blach dachowych

Dach - blacha

Wybór pokrycia i blachy to dopiero połowa sukcesu. Jeśli chcesz dokonać zakupu na dłuższy czas przed montażem musisz pamiętać o prawidłowym składowaniu i przechowywaniu blachy.

czytaj dalej

Dach z blachy – czy to dobry pomysł?

Model domu - dach

Jaki powinien być dach każdy wie, na pewno trwały i niezbyt ciężki. Jeśli dodatkowo będzie posiadał estetyczny wygląd i solidne mocowanie wywoła podziw u niejednej osoby. Blaszane pokrycia dachowe to domena naszych dostawców , którzy mogą się pochwalić kilkunastoletnią obecnością na rynku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i warsztatowi firmy te dostarczają nam wyłącznie takie pokrycia blaszane, które są przyjazne i ekologiczne.

czytaj dalej

Dlaczego warto wybrać dach od TIGER-STAL?

Oszczędności

Oszczędzaj pieniądze!

Jesteśmy dla Państwa dostępni na terenie całej południowej Polski i Słowacji. Zadzwoń - umówimy się na spotkanie.

Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

Tiger-Stal to autoryzowany dystrybutor wszystkich wiodących europejskich marek. Oferujemy produkty tylko z wysokiej jakości stali!

Magazyn

Magazyn

Posiadamy bogato zatowarowany magazyn akcesoriów dachowych. Dzięki temu mamy pewność, że żadne zamówienie nas nie zaskoczy!

Kontakt

TIGER-STAL sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Węgierska 148 J
33-300 Nowy Sącz
E-mail
biuro@tiger-stal.pl
Telefon
Przedstawiciel handlowy +48 515 286 880
Info w sprawie dostaw złożonych zamówień:
+48 516-817-772, +48 18 442-22-34
Informacje
NIP: 734-356-55-09
REGON: 381768272
KRS: 381768272
Godziny
poniedziałek - piątek: 08 - 16

Napisz do nas

  Szukasz sprawdzonej ekipy dekarskiej?

  Umówimy Cię na spotkanie z profesjonalistami!
  Zadzwoń: +48 515 286 880

  O Tiger Stal

  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm Blachy Pruszyński oraz BalexMetal oferujących produkty z wysokiej jakości stali. Współpraca z renomowanymi firmami oraz wysoki standard oferowanych towarów daje gwarancję, iż sprzedawane przez nas produkty będą dla Państwa źródłem satysfakcji przez wiele lat.

  Poradnik

  Jeśli nie zdecydowałeś się jeszcze na konkretny typ pokrycia dachowego, skorzystaj z naszego poradnika. Opisujemy w nim różne technologie wykonania dachów, dzięki czemu łatwiej wybierzesz odpowiedni dla siebie.

  zobacz więcej »

  O Tiger Stal

  Naszym klientom zapewniamy fachową i miłą obsługę, bezpłatny pomiar, wyceny (nawet w kilku opcjach towarowych) oraz bezpłatny dowóz Krótkie terminy realizacji oraz stale rosnące grono zadowolonych klientów sprawia, że nasza firma z powodzeniem zdobywa polski oraz słowacki rynek.

  zobacz więcej »
  Copyright © 2008-2022 Dachy – pokrycia dachowe, blachy dachowe - TIGER-STAL Nowy Sącz
  Sprzedaż: +48 515 286 880
  Dostawy: +48 516 817 772