Sprzedaż: +48 515 286 880     Dostawy: +48 516 817 772
 • Polski
 • Slovenčina
Fb G+

Tiger-Stal - pokrycia dachowe

Tiger-Stal
Godziny otwarcia
pon - pt: 08 - 16
ul. Węgierska 148 J
33-300 Nowy Sącz
Zadzwoń
+48 515 286 880

Dach z blachy – czy to dobry pomysł?

Model domu - dach

Jaki powinien być dach każdy wie, na pewno trwały i niezbyt ciężki. Jeśli dodatkowo będzie posiadał estetyczny wygląd i solidne mocowanie wywoła podziw u niejednej osoby. Blaszane pokrycia dachowe to domena naszych dostawców , którzy mogą się pochwalić kilkunastoletnią obecnością na rynku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i warsztatowi firmy te dostarczają nam wyłącznie takie pokrycia blaszane, które są przyjazne i ekologiczne.

To najlepszy wybór przede wszystkim ze względu na następujące cechy:

Lekkość – dach, który zostanie pokryty blachą nie wymaga dodatkowego wzmocnienia konstrukcji. Zbędne jest też pełne deskowanie, które często jest spotykane np. pod dachówką. Co ważne, standardowy dach pokryty blachą waży ponad połowę mniej niż dach pokryty dachówką.
Dostawa – transport blachy odbywa się małym, dostawczym samochodem. W przypadku dachówki niejednokrotnie potrzebne jest wykorzystanie aż dwóch samochodów ciężarowych.
Ekologia – zarówno blachę stalową, jak i aluminiową można ponownie wykorzystać i przetwarzać.
Wytrzymałość – blacha dachowa jest bardzo trwała i z pewnością może służyć nam nawet przez kilkadziesiąt lat.
Szczelność – blacha jest najbardziej szczelnym pokryciem dachowym. Co ważne, między połączeniami poszczególnych arkuszy nie występują żadne szczeliny, dzięki czemu ciepłe powietrze nie wydostaje się na zewnątrz budynku.
Estetyka – dzięki właściwej pielęgnacji dachu możemy spodziewać się, że wygląd naszego dachu pozostanie niezmieniony nawet po wielu latach.
Montaż – zamontowanie blach trapezowych i blachodachówki to działanie szybkie, dzięki czemu możemy zaoszczędzić czas i pieniądze.
Dodatki – różnego rodzaju akcesoria, które są zazwyczaj potrzebne do zamontowania pokryć dachowych w przypadku dachu blaszanego są tańsze niż inne, co pozwala zaoszczędzić znaczącą sumę.
Uniwersalność – blacha dachowa może służyć zarówno jako nowe pokrycie dachowe, jak i wzmocnienie starego, którego konstrukcja uległa zniszczeniu lub osłabieniu.
Bezpieczeństwo – to właśnie dobrze zamontowanie metalowe pokrycie uniemożliwia poderwanie pojedynczych elementów blachy nawet podczas bardzo silnego wiatru, huraganu czy trąby powietrznej.
Koszt – cena blaszanego pokrycia dachowego jest naprawdę korzystna, a w dodatku rozwiązanie to jest uzasadnione technologicznie i ekonomicznie.

Dlaczego warto wybrać dach od TIGER-STAL?

Oszczędności

Oszczędzaj pieniądze!

Jesteśmy dla Państwa dostępni na terenie całej południowej Polski i Słowacji. Zadzwoń - umówimy się na spotkanie.

Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

Tiger-Stal to autoryzowany dystrybutor wszystkich wiodących europejskich marek. Oferujemy produkty tylko z wysokiej jakości stali!

Magazyn

Magazyn

Posiadamy bogato zatowarowany magazyn akcesoriów dachowych. Dzięki temu mamy pewność, że żadne zamówienie nas nie zaskoczy!

Kontakt

TIGER-STAL sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Węgierska 148 J
33-300 Nowy Sącz
E-mail
biuro@tiger-stal.pl
Telefon
Przedstawiciel handlowy +48 515 286 880
Info w sprawie dostaw złożonych zamówień:
+48 516-817-772, +48 18 442-22-34
Informacje
NIP: 734-356-55-09
REGON: 381768272
KRS: 381768272
Godziny
poniedziałek - piątek: 08 - 16

Napisz do nas

  Szukasz sprawdzonej ekipy dekarskiej?

  Umówimy Cię na spotkanie z profesjonalistami!
  Zadzwoń: +48 515 286 880

  O Tiger Stal

  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm Blachy Pruszyński oraz BalexMetal oferujących produkty z wysokiej jakości stali. Współpraca z renomowanymi firmami oraz wysoki standard oferowanych towarów daje gwarancję, iż sprzedawane przez nas produkty będą dla Państwa źródłem satysfakcji przez wiele lat.

  Poradnik

  Jeśli nie zdecydowałeś się jeszcze na konkretny typ pokrycia dachowego, skorzystaj z naszego poradnika. Opisujemy w nim różne technologie wykonania dachów, dzięki czemu łatwiej wybierzesz odpowiedni dla siebie.

  zobacz więcej »

  O Tiger Stal

  Naszym klientom zapewniamy fachową i miłą obsługę, bezpłatny pomiar, wyceny (nawet w kilku opcjach towarowych) oraz bezpłatny dowóz Krótkie terminy realizacji oraz stale rosnące grono zadowolonych klientów sprawia, że nasza firma z powodzeniem zdobywa polski oraz słowacki rynek.

  zobacz więcej »
  Copyright © 2008-2022 Dachy – pokrycia dachowe, blachy dachowe - TIGER-STAL Nowy Sącz
  Sprzedaż: +48 515 286 880
  Dostawy: +48 516 817 772